VVG nariai

Paskelbta by

Akmenės r. VVG narių sąrašas pagal 5 atstovaujamas seniūnijas

Naujosios Akmenės kaimiškoji seniūnija

Eil. Nr.

Organizacijos pavadinimas

Deleguotas asmuo

Atstovaujamas sektorius

1.

Kivylių gyvenvietės bendruomenė

Lina Zubavičienė

NVO

2.

Kaimo bendruomenė „Klykolių sodžius“

Antanina Plienienė

NVO

3.

Sablauskių k. bendruomenė „Žiburys“

Marijona Pelenienė

NVO

4.

Alkiškių k. bendruomenė

Vytautas Juozapavičius

NVO

5.

Kaimo bendruomenė „Ramučių užuovėja“

Alva Bacienė

NVO

6.

Ūkininkė

Virginija Jagminienė

verslo

7.

MB „Beva ir Co“

Vaidas Beišinas

verslo

 

Akmenės seniūnija

Eil. Nr.

Organizacijos pavadinimas

Deleguotas asmuo

Atstovaujamas sektorius

1.

Visuomeninė organizacija „Akmenupio“ bendruomenė

Albina Balodienė

NVO

2.

Akmenės miesto bendruomenė

Algirdas Bučys

NVO

3.

Agluonų k. bendruomenė „Zubovų dvaras“

Aldona Noreikienė

NVO

4.

MB „Aljuma“

Alis Valinčius

verslo

5.

Kraujučio įmonė „Aras“

Rimantas Kraujutis

verslo

6.

Dabikinės bendruomenė

Inga Aleksandravičienė

NVO

7.

Automobilių sporto klubas „Extempas“

Vaidotas Adomaitis

NVO

8.

IĮ „MVK3“

Dovydas Gerdauskis

verslo

9.

Labdaros ir paramos fondas „Prieglobstis“

Mindaugas Palionis

NVO

10.

Rajono kūrėjų asociacija „Tautos namai“

Antanas Adomaitis

NVO

11.

MB „Atraiža“

Eglė Želvytė

verslo

 

Ventos seniūnija

Eil. Nr.

Organizacijos pavadinimas

Deleguotas asmuo

Atstovaujamas sektorius

1.

Purvių kaimo bendruomenė

Lijana Bulotienė

NVO

2.

Ventos kaimo bendruomenė „Briedis“

Dovilė Pačirinskytė

NVO

3.

Paeglesių k. bendruomenė

Jonas Činka

NVO

4.

Ventos miesto bendruomenė „Prie Ventos“

Viktorija Žurauskaitė

NVO

5.

UAB „Ventos meistrai“

Stanislovas Mačius

verslo

 

Papilės seniūnija

Eil. Nr.

Organizacijos pavadinimas

Deleguotas asmuo

Atstovaujamas sektorius

1.

Daubiškių gyvenvietės bendruomenė

Jūratė Garolienė

NVO

2.

Papilės miestelio bendruomenė

Virga Andriuškienė

NVO

3.

Kairiškių k. bendruomenė

Danguolė Darginavičienė

NVO

4.

Kalniškių k. bendruomenė

Silva Ivanauskienė

NVO

5.

Eglesių k. bendruomenė „Papartis‘

Irena Rimkienė

NVO

6.

„Raudonskardžio“ bendruomenė

Irena Beišinienė NVO

6.

Gumbakių bendruomenė

Jūratė Šiurkuvienė NVO

 

Kruopių seniūnija

Eil. Nr.

Organizacijos pavadinimas

Deleguotas asmuo

Atstovaujamas sektorius

1.

Šapnagių k. bendruomenė ,,Gimtinė“

Diana Norbutienė

NVO

2.

Kruopių bendruomenė

Vitalija Damskienė

NVO

3.

Fizinis

Gedas Adomaitis

verslo

 

Kiti socialiniai partneriai

Eil. Nr.

Organizacijos pavadinimas

Deleguotas asmuo

Atstovaujamas sektorius

1.

Akmenės r. jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga ,,Jaunimo apskritasis stalas“

Rimvydas Žilaitis

NVO

2.

Akmenės r. verslininkų asociacija

Arnius Bijanskis

verslo

3.

Akmenės r. savivaldybė

Gražina Gauronskienė

vietos valdžia

     4. Akmenės r. savivaldybė Edita Daniela Statkienė vietos valdžia
     4. Akmenės r. savivaldybė Vitalija Žakienė vietos valdžia

5.

Lietuvos ūkininkų sąjunga Akmenės skyrius

Davidas Jankauskas

verslo